Projekt Powietrze

W naszym przedszkolu pracujemy metodą projektów badawczych. Dzieci uczą się poprzez działanie, z ang. „learning by doing”. Metoda projektów badawczych jest interdyscyplinarną metodą rozwijającą kompetencje kluczowe i łączącą w sobie różnorodne aspekty edukacji (edukację językową, fizyczną, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, muzyczną, artystyczną, zdrowotną i logopedyczną).

Poprzez liczne doświadczenia dzieci rozwijają swoje zrozumienie świata oraz zjawisk i rzeczy znajdujących się w bliskim otoczeniu. Orientują się w zjawiskach przyrodniczych, które rozumieją i potrafią zinterpretować. Dzieci chętnie korzystają z nowoczesnych technologii (tabletu, tablicy multimedialnej, internetu).

Z życia przedszkola

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedszkolem. Jesteśmy do dyspozycji codziennie w godzinach pracy przedszkola.

Adres przedszkola

Kościuszki 25, Nowy Dwór Gdański