Nasza Kadra


 

   

Dorota Przyborowska – wychowawca grupy „Krasnale” (4-5 latki) 

Ukończyłam studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu  kierunek pedagogika o specjalności kształtowanie zintegrowane i wychowanie przedszkolne. Zawód nauczyciela wybrałam, ponieważ bardzo lubię dzieci i prace z nimi. Codzienny kontakt z wychowankami daje mi wiele satysfakcji, a także jest źródłem radości. W swojej pracy dążę do tego, aby dzieci pod moją opieką czuły się dobrze i bezpiecznie. Pragnę wyposażyć swoich przedszkolaków w wiedzę o otaczającym świecie, pokazać co jest dobre, a co złe.

   

Justyna Małek – wychowawca grupy „Żabki” (2-3 latki)

Z wykształcenia jestem opiekunką dziecięcą. Ukończyłam również studia na kierunku fizjoterapia oraz Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia. Jestem osobą cierpliwą i zawsze uśmiechniętą. Lubię pracę z dziećmi, gdyż daje mi ona wiele radości. Prywatnie sama jestem mamą dwójki maluszków. Z własnego doświadczenia wiem, ile cierpliwości i wytrwałości a przede wszystkim ciepła i miłości potrzebują, żeby prawidłowo się rozwijać oraz osiągać sukcesy.

 

   

Wioletta Ciąćka – wychowawca grupy „Pszczółki”  ( 5-6 latki), logopeda

Ukończyłam pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na UMK w Toruniu, studia magisterskie kontynuowałam na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku pedagog szkolny, ukończyłam także studia podyplomowe z logopedii. Praca z dziećmi pozwala mi się rozwijać i stawiać sobie nowe wymagania. Najważniejszym priorytetem jest dobro i bezpieczeństwo dziecka oraz pozytywne relacje z rodzicami. Dorosły to nie ktoś, kto „ulepi” dziecko według jakiegoś wzoru czy ideału, ale ktoś, kto pomaga mu się rozwijać, ujawniać swoje możliwości. 

 

 

Anna Zwierzyńska – asystent nauczyciela

Ukończyłam Pedagogikę w Gdańskiej Szkole Wyższej o specjalizacji opiekuńczo-wychowawczej. Od zawsze chciałam pracować z dziećmi ponieważ daje mi to ogromną satysfakcję i możliwość rozwoju zawodowego. Jestem osobą odpowiedzialną i cierpliwą co bardzo pomaga mi w pracy z dziećmi

 

 

Maja Czarnogórska – opiekunka dziecięca

Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z pomocą rodzinie. Praca z dziećmi jest moją pasją, która daje mi dużo radości.

 

   

Monika Maćkowska – asystent nauczyciela

Ukończyłam studia licencjackie na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej o kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z pracą socjalną. Swoją edukację kontynuowałam na studiach magisterskich na kierunku pedagogika społeczno-rodzinna. W pracy z dziećmi stawiam na indywidualne podejście, dając im  poczucie bezpieczeństwa i akceptacji, staram się poszerzać zainteresowania dzieci, zachęcam  do samodzielności, motywuję, wspieram i pocieszam w gorszych chwilach. Dzięki pracy z dziećmi nauczyłam się takich rzeczy jak: radości bez powodu oraz domagania się ze wszystkich sił tego czego się pragnie. Jestem osobą ciepłą, troskliwą, otwartą na potrzeby innych, łatwo nawiązuję kontakt .Poświęcam całe serce pracy, którą wykonuję. W wolnym czasie słucham muzyki jazzowej, czytam biografie i kryminały, szyję , oglądam filmy, pracuje w ogrodzie. Lubię również drobne majsterkowanie. Jestem żoną i mamą szalonej nastolatki Julii.

   

Wioleta Kwiatkowska – opiekunka dziecięca

Jestem wychowawcą naszej najmłodszej grupy. Biedronki to dzieci w wieku 2-2,5 roku. Z wykształcenia jestem pedagogiem. Swoją wiedzę pogłębiam poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Podziwiam ich spontaniczność i entuzjazm oraz ciekawość świata. Lubię patrzeć na radość dzieci w momentach, kiedy zdobywają nową wiedzę oraz umiejętności, a także kiedy odkrywamy razem tajniki otaczającego świata. W kontaktach z dziećmi staram się wykazywać empatią – dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje swych małych podopiecznych. Uważam, że każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a niezwykły potencjał rozwojowy można „wydobyć” poprzez cierpliwe wsłuchiwanie się w aktualne potrzeby dziecka.

   

Radosława Kalitka – asystent nauczyciela

Jestem studentką na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej kierunek pedagogika o specjalności  zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z opieką nad dzieckiem.Od zawsze lubiłam spędzać czas z dziećmi, patrzeć jak się rozwijają i pomagać im w tym. Staram się, by każde dziecko pod moją opieką czuło się  bezpieczne i ważne, a sama praca z nimi sprawia mi wiele przyjemności.